Menu
Sepet
Tüm ürünlerde Lansmana Özel  %30 İNDİRİM 

Blog RSS Feed

09 Kas Lansman Özel İndirimi
0 1758
Bianchi Lansmana Özel Tüm Ürünlerde %30 İndirim...Bianchi Su Arıtma Cihazlarının Lansmana Özel İndirimlerinden Yararlanmak için Aşağıdaki Kodu  Satın Alma Ekranın İndirim Kodu Kısmına Kopyalamanız Yet..
10 Kas Ürün Değişim Kampanyası
0 1029
Bianchi ürün Değişim Kampanyası ile Yeni Bianchinizi 1000 ₺ İndirimli Alın Eski Su Arıtma Cİhazını Değerlendirin, Yeni Bianchinizi Alırken Kar Elde Edin.  Eski Su Arıtma Cihazınızın Sürekli Çıkardığı ..
27 Kas En iyi Su Arıtma Cihazlarında Bulunması Gereken Özellikler
admin 0 506
İçindekiler:Su Arıtma Cihazlarını Ayırt Edebilmeİçme Suyu Yönünden İletkenlik;Suyun Lezzeti Açısından İletkenlik Değeri;Damacana Sularının DeğerleriSu Arıtma Cihazl..
10 Ara Sediment Filtre
admin 0 398
Sediment filtreleri, su arıtma sistemlerinin önemli bir bileşenidir ve genellikle suyun içerisindeki partikül madde, kum, çamur ve diğer büyük katı maddeleri fiziksel olarak filtreler. Bu tür partikül..
10 Ara Bianchi  Aktif Karbon Filtreler
admin 0 441
Su Arıtma Cihazlarında Aktif Karbon Filtreleri: Temiz ve Lezzetli Su İçin Bir AnahtarSu arıtma sistemleri, evlerimizde kullanılan içme suyunun kalitesini artırmak ve zararlı maddeleri filtrelemek için..
10 Ara Bianchi Blok karbon Filtre
admin 0 443
Su Arıtma Cihazlarında Blok Karbon Filtreleri: Temiz, Sağlıklı ve Lezzetli Su İçin Etkili Bir SeçenekSu arıtma sistemleri, evlerimizde içme suyunun kalitesini artırmak ve zararlı maddeleri filtrelemek..
10 Ara Biacnhi Membran Filtreler ve Çeşitleri
admin 0 433
Su Arıtma Cihazlarında Kullanılan En İyi Membran Filtreler: Saf ve Sağlıklı Su İçin İnovasyonun ZirvesiSu arıtma teknolojileri, içme suyunun kalitesini artırmak ve zararlı maddeleri uzaklaştırmak için..
10 Ara Bianchi Silver Post Karbon Filtre
0 449
Silver Post Karbon Filtreleri: Su Arıtma Cihazlarında Mikroplara Karşı Güçlü Bir SavunmaSu arıtma cihazları, içme suyunun kalitesini artırmak ve zararlı maddeleri filtrelemek için bir dizi teknolojiyi..
10 Ara Bianchi mineral Filtre
admin 0 400
Su Arıtma Cihazlarında Mineral Filtreleri: Sağlıklı ve Dengeli İçme Suyu İçin Doğal Bir KatkıSu arıtma teknolojisi, içme suyunun kalitesini artırmak ve zararlı maddeleri filtrelemek amacıyla gelişmiş ..
15 Oca Su Arıtma Cihazlarında Kullanılan Karbon Özellikleri ve Çeşitleri
0 52
Su arıtma cihazlarında kullanılan karbon genellikle aktif karbon olarak adlandırılır. Aktif karbon, yüksek yüzey alanına sahip gözenekli bir yapıya sahiptir, bu da onu suyu temizleme işlemi için etkil..
17 Oca Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazları Tarihi
admin 0 51
Ters Ozmoz Su Arıtma Cihazları TarihiSu, yaşamın temel unsurlarından biridir ve insanların günlük yaşamında önemli bir yer tutar. Ancak, içme suyu kaynaklarının kirlenmesi ve su kalitesindeki düşüş, s..
05 Şub Su İçindeki ORP Değerleri ve Anlamları
0 64
Su, yaşamın temel kaynaklarından biridir ve içtiğimiz suyun kalitesi sağlığımız üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Su içindeki ORP değeri, suyun oksidasyon-redüksiyon potansiyeli anlamına gelir ve s..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)