Menu
Sepet
Tüm ürünlerde Lansmana Özel  %30 İNDİRİM 

Evsel Arıtmalar

Evsel Arıtmalar
Bianchi Full Vitamin Su Arıtma Cihazı Bianchi Full Vitamin Su Arıtma Cihazı
Yeni Popüler
ALKALİ SUYUN İNSAN SAĞLIĞI ÜZERİNDEKİ ETKİLERİAlkali su, pH seviyesi yüksek olan suya verilen isimdir. Normal musluk suyundan veya şişe suyundan farklı olarak, alkali su daha yüksek pH seviyelerine sahiptir, genellikle pH 8 ve üzerindedir. Alkali suyun insan sağlığı üzerinde birçok potansiyel yararı..
12.990,00TL
Bianchi AAA+ Alkali Su Arıtma Cihazı Bianchi AAA+ Alkali Su Arıtma Cihazı
Yeni Popüler
Antioksidan Suyun İnsan Sağlığı Üzerindeki FaydalarıAntioksidanlar, vücudu serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyan bileşiklerdir. Serbest radikaller, vücutta oksidatif stres oluşturarak hücre hasarına neden olabilir ve çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir. Antioksidan bakımından zengin ..
13.999,00TL
Bianchi Mineral Plus Su Arıtma Cihazı Bianchi Mineral Plus Su Arıtma Cihazı
Yeni Popüler
Zengin Mineralli Su ÜretimiGünlük 264 lt Kapasiteli8 lt Metal tankİnox Paslanmaz MuslukKaçak SensörüBasınç DüşürücüYılda Bir Defa Filtre DeğişimiÜcretsiz KurulumÖzelleştirilebilir SeçebeklerSuyun İçerisinde Bulunan Minerallerin İnsan Sağlığı Üzerindeki EtkileriSuyun içerisinde bulunan mineraller, in..
7.750,00TL
Su arıtma cihazları, içme suyunu temizlemek ve güvenli hale getirmek için evlerde yaygın olarak kullanılan önemli bir cihazdır. Geleneksel su arıtma cihazları genellikle büyük ve hacimli olabilirken, son zamanlarda piyasada daha ince ve şık tasarımlara sahip olan "Slim Kasa" su arıtma cihazları da b..
7.900,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)